לקוחות מספרים

Я подрядчик, Длатот Ха Даром устанавливают двери почти у всех наших клиентов. Всегда приходят вовремя и обслуживают на лучшем уровне.

.

Дмитрий - Беер Шева

אחרי בדיקה של 5-6 הצעות, ההצעה של דניאל וויקטוריה לא היתה רק הכי זולה (BY FAR), היא גם היתה הכי שירותית, נדיבה ונעימה, היא גם היתה הכי מקצועית, הם הראשונים שבאו אלינו במקום שאנחנו נבוא אליהם, הם הראשונים ששמו הכל על השולחן ולא היה צורך להתמקח בכלל … וגם במבחן התקשורת לאורך התהליך והביצוע והתוצאות – כל אלו עמדו בציפיות הגבוהות שדניאל וויקטוריה הציבו לעצמם מלכתחילה. זה שהם חמודים ומעניינים ושלוויים היה רק בונוס. ברור שאני ממליץ!

ינאי אלוש קניה והתקנת דלת כניסה

פניתי לצורך החלפת דלת כי קניתי בית. השירות מעולה הם היו נחמדים אדיבים .באו בזמן. אני מרוצה .המחיר סביר. בדקתי מס' הצעות ובחרתי בהם בגלל המלצה.

יוליה

פניתי בשביל לעשות דלתות בבית,והשירות והיחס היו מצויינים,המחיר היה ממש טוב ההתנהלות שלהם היתה לשביעות רצוני.

רחלי - באר שבע

Я обратилась в компанию для того чтобы установить двери у себя дома, сервис был на лучшем уровне, цена была отличная. Ребята всё выполнили как я хотела.

Рахели - Беер Шева

Недавно я приобрела новй дом, оратилась в компанию для установки новых дверей. Цена была отличной, ребята все зделали вовремя как и обещали. Я очень довольна.

Юлия

אנחנו חברה קבלנית אז הם מתקינים לנו דלתות,הגיעו בזמן,שירות מאוד מקצועי.

.

דימה - באר שבע

הייתי צריכה 2 דלתות,שמעתי הצעות המחיר היה סביר,שמעתי הצעות אחרות וההצעה הזאת היתה הכי סבירה, האספקה היתה בזמן,הם היו מאה אחוז.

גלי - ערד

Я искала 2 двери, получила много разных цен из разных мест, в Длатот Ха Даром цена оказалась самой приемлимой. И в сервисе ребята показали себя очень хорошо.

Гали - Арад

add-comment

show-comments