דלתות חוץ לבית הן הרבה יותר מ"רק" דלת כניסה. הן צריכות להיות מעוצבות להפליא, הן צריכות להקביל את פניכם בכל פעם שאתם מגיעים הביתה ולתת תחושה של סיפוק והנאה, הן צריכות להתאים לטעם שלכם ולמאפייני העיצוב והן צריכות גם להתאים לכיס ולתקציב. ומה עם הבטיחות וההגנה על הרכוש ובני המשפחה?

מידע נוסף ...

מרבית דלתות הפנים המשווקות בארץ נראות מרשימות. אבל נקישה אחת על הדלת מבהירה את העובדה: זה רק הציפוי שנראה יפה, הדלת עצמה עשויה חומרים רכים וזולים והדפנות דקות. אולי לא ידעתם אבל… לפעמים המילוי עשוי קרטון. מה הפלא ששומעים כל מה שקורה בתוך החדרים? מסתבר שזה לא הווליום של מוזיקת ה"חפירות" בחדר הילדים – אלה דלתות הפנים בדקיקות… לא אצלנו.

מידע נוסף ...
יעוץ ללא עלות
וללא התחייבות
פותחים דלתות לעולם טוב יותר!

יותר מעשר שנים שאנחנו עוסקים בהתקנת דלתות פנים, דלתות כניסה,דלתות חוץ מעוצבות מכל הסוגים.

כבר יש לכם דלת כניסה מעוצבת ומאסיבית כולל מנעול ביטחון. אז, כשהתקינו את הדלת המנעול שלכם היה המילה האחרונה בתחום הנעילה. כלומר, אתם בטוחים ומוגנים נכון? ממש לא!!! תחכום ואיכות המנעולים מתקדמת עם השנים במטרה להיות צעד אחד לפני הפורצים (שמשתכללים גם הם), ולהעניק לכם הגנה וביטחון ברמה הגבוהה ביותר. בן כמה שנים מנעול דלת הכניסה שלכם? הגיע הזמן להחליף?

מידע נוסף ...

אין דבר כזה 'רגע מתאים'. מי רוצה להכניס את המפתח למנעול ואופססס… הדלת מסרבת להיפתח. עוד קצת כוח ו… 'קלאק' גם המפתח נשבר בפנים. והכי מביך זה כמחפשים בכיסים ומתברר ששכחתם או איבדתם את המפתחות. נו, עכשיו זה ממש לא הזמן להרבות במילים, ולכן, לכל אותם מקרים חשוב שיהיה בסלולרי את מספר הטלפון שלנו לקריאות חירום לעת הצורך בפריצת מנעולים.

מידע נוסף ...

כאן אין מקום למשחקים. המשקוף הוא המסגרת שאוחזת את הדלת. המשקוף קובע את, מידות הדלת, עמידותה, את יכולתה לעמוד בתנאי מזג אויר (חדירת גשם למשל…) ובעיקר עד כמה הדלת תמלא את תפקידה בהגנה על בני הבית ועל הרכוש. לכן התקנת משקופים חייבת להיעשות רק ע"י מקצוענים, בעלי ניסיון ועדיף – על ידי מי שגם מתקין את הדלת. דלתות ומשקופים – אלה שני תחומים בהם אנחנו מתמחים.

מידע נוסף ...