ברוכים הבאים לדלתות הדרום

הגעת לחברה להתקנת דלתות חוץ ודלתות פנים לא שגרתית בהרבה מובנים. ראשית בעוד כולם מנצלים את דף על אודות לספר "מי אנחנו", נראה לנו חשוב יותר לתת לך מידע "למה אנחנו". הרי לא מעניין אותך איפה היינו בצבא וכמה ילדים חמודים יש לנו, נכון? ויש עוד כמה תכונות שעושות את ההבדל הגדול:

לדלת יש שני צדדים

צד אחד העיצוב המדהים צד שני הביטחון שלך. בעוד מרבית מתקיני דלתות חוץ ופנים מנסים לכוון את תשומת ליבך לעיצוב הדלת אנחנו מעניקים חשיבות לא פחותה גם לרמת הבטיחות. נקודה זו חשובה במיוחד כשמדובר בדלתות כניסה.
אל דאגה, יש לנו גלריה ענקית של דלתות חוץ מעוצבות להציג לך, בנוסף… כל דלת שתבחר תהיה גם ברמת בטיחות גבוהה כי דלת כניסה קודם כל צריכה להעניק לך הגנה.

שלא יצא לך יקר

תמיד יהיה מישהו שיציע לך מחיר זול יותר. אבל גם הזול צריך להרוויח ובדרך כלל זה על חשבון איכות וחוזק מערכת הנעילה. כלומר, הביטחון שלך. כדי שהזול לא יצא יקר וכדי שיהיה לך קל ונוח יותר לרכוש את הדלת המעוצבת והבטוחה ביותר, אנחנו היחידים שמציעים לך פריסה ל- 12 תשלומים. עכשיו אפשר לשבת ולהציג בפניך את מבחר הדלתות המעוצבות גדול יותר עם ההגנה הגבוהה ביותר (בטיחות ברמה של 3 כוכבים), ועם הגב של שריונית חוסם – יצרן מוביל בעל תו תקן מחמיר.

ויש דברים שלא עושים

במשך עשר שנים בהן עבדנו בכמה חברות כמתקיני דלתות חוץ, דלתות פנים ודלתות ביטחון. נכון, זה היה בית ספר מעולה להתמחות ורכישת ניסיון בהתקנת דלתות. יחד עם זאת, גם ראינו הרבה דברים שלא עושים. כמו בכל תחום, גם כאן, יש את אלה ויש את אלה. באופי, בנשמה וכבני אדם אנחנו בצד של אלה שהם ישרים כמו סרגל. הרי בשורה התחתונה זו הדרך הנכונה וזה השם שלנו שמוטבע על הדלת. אולי לא שגרתי במחוזותינו אבל כבר אמרנו… בהתחלה: מתקיני דלתות לא שגרתיים, נכון?

וכמובן, כל היתרונות האלה ועוד רבים נוספים באים לידי ביטוי בכל סוג עבודה שאנחנו מבצעים: התקנת דלתות פנים, דלתות חוץ ודלתות כניסה, התקנת משקופים, התקנת מנעולים וידיות לדלתות.